Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim

Data dodania: 10-01-2020

Wyświetleń: 118 (unikalne: 77)


Zapraszamy Cię do Domu na Wzgórzu, a nie tylko hotelu w Gorlicach. Dom na Wzgórzu to coś więcej, niż zwykłe pokoje hotelowe, które można znaleźć wszędzie. Zwykły dom jak wiele takich u nas w okolicy. Otoczony lasem, trochę kwiatów, płot drewniany, zapach siana ze skoszonej trawy, brzozy pochylone jak w ukłonie, cisza… i ten niekończący się śpiew ptaków od rana do wieczora. Jeśli liczy się dla Ciebie tani nocleg w Gorlicach połączony agroturystyką w Beskidzie Niskim i spędzony w rodzinnej atmosferze, to trafiłeś idealnie.

 

Do dyspozycji gości oddajemy profesjonalnie przygotowane 2 oraz 4 osobowe pokoje. Każdy z pokoi posiada niezależne wejście z zewnątrz budynku, dostęp do internetu przez Wi-Fi, telewizor, aneks kuchenny i własną łazienkę.

To właśnie tu w Beskidzie Niskim odnajdziesz rytm życia, rytm przyrody. Miejsce które dla państwa prezentujemy jest punktem widokowym na Gorlice i Beskid Niski. Gospodarze służą informacją o regionie. Zorganizują imprezy turystyczne z przewodnikiem.

Zaproponują zwiedzanie zabytków budownictwa drewnianego, sakralnego oraz pobliskich obiektów związanych z bogatą kulturą Pogórzan i Łemków. To tylko część atrakcji jakie mogą Państwo doświadczyć przyjmując nasze zaproszenie.

 

Gorlice są także bazą wypadową do Krynicy, Bieszczad, Zakopanego i na Słowację. Różnorodność szlaków do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej na terenie Magurskiego Parku Narodowego, zachęca do poznawania tej osobliwości przyrodniczej i krajobrazowej zachowanej w swej pierwotnej postaci unikalnej na skalę Europejską.

Zwykły dom jak wiele takich u nas w okolicy. Otoczony lasem, trochę kwiatów, płot drewniany, zapach siana ze skoszonej trawy, brzozy pochylone jak w ukłonie, cisza… i ten niekończący się śpiew ptaków od rana do wieczora.

  • Internet WiFi
  • Lodówka
  • Ogród
  • Parking
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Pokoje z własnymi łazienkami
  • Telewizor
  • Wyżywienie na miejscu
Pokój Pod Wiatą - pokój dwuosobowy50.00 zł - 100.00 zł
Pokój Dwójka - pokój dwuosobowy50.00 zł - 100.00 zł
Pokój Tarasowy - pokój czteroosobowy50.00 zł - 200.00 zł


Pokoje gościnne | Góry

Małopolskie

Adres: ul. Janusza Korczaka 17, 38-300 Gorlice
URL: http://domnawzgorzu24.pl
Num. tel.: 18 353 65 99
Tel. kom.: +48 601 19 66 99

pokaż email...

Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim

Formularz kontaktowy


captchaBack to top