Spływy kajakowe Bugiem - Kajakiem Po Bugu

Data dodania: 06-03-2020

Wyświetleń: 159 (unikalne: 114)


Kraina pięknych krajobrazów, jezior krasowego pochodzenia, tajemniczych lasów i mokradeł to bez wątpienia Polesie Lubelskie. Jednym ze sposobów na zwiedzenie tego bardzo atrakcyjnego dla przyrodników i turystów obszaru jest wybranie się na spływ kajakowy rzeką Bug lub rzeką Włodawką. Zajmujemy się obsługą spływów kajakowych od 2002 roku mamy wiec w tej dziedzinie duże doświadczenie. Organizujemy spływy kajakowe Bugiem na całym jego granicznym odcinku od Gołębi do Niemirowa, głównie jednak działamy na:

Szlaku kajakowym – Poleska Dolina Bugu:

Świerże – Hniszów – Siedliszcze – Wola Uhruska – Zbereże – Wołczyny – Sobibór – Trójstyk granic – Włodawa – Szuminka – Różanka – Pawluki – Kuzawka gm. Hanna – (110 km)

Szlaku kajakowym Bug-Krzna:

Sławatycze – Jabłeczna – Szostaki – Kodeń – Kostomłoty – Żuki – Michalków – (55 km)

Jak i również na mniejszej rzece, dopływie Bugu – Włodawce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której każdy kto lubi spędzać aktywnie czas na łonie natury na pewno znajdzie coś dla siebie. Korzystając z naszych usług można wybrać się na spływy kajakowe Bugiem kilkugodzinne jak również dłuższe kilkudniowe wyprawy kajakowe.

Istnieje możliwość wyboru proponowanych przez nas sprawdzonych odcinków rzeki, jak również indywidualne zaplanowanie sobie trasy spływu.Inny | Jeziora

Lubelskie

Adres: 22-200 Włodawa ul. Przemysłowa 3
URL: http://www.kajakiempobugu.pl
Num. tel.: +48 505 514 813

pokaż email...

Spływy kajakowe Bugiem - Kajakiem Po Bugu Spływy kajakowe Bugiem - Kajakiem Po Bugu Spływy kajakowe Bugiem - Kajakiem Po Bugu

Formularz kontaktowy


captchaBack to top