ZACISZE LEŚNE-Domek do wynajecia! Noclegi! Weekend NA ROZTOCZU!

Data dodania: 12-05-2021

Wyświetleń: 51 (unikalne: 38)


Jeżeli szukasz spokojnego miejsca do spędzenia wspólnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi to zapraszam do siebie na Roztocze!
Dom położony jest w miejscowości Bukownica Mała w gminie Tereszpol, oddalonej około 9 km od Biłgoraja, 15 km od Zwierzyńca,40 km od Zamościa i 32 km od Krasnobrodu.
W pobliżu znajde się wiele szlaków rowerowych m.in. " pogranicze regionów" znakowany kolorem żółtym, o długości 46 km, prowadzący przez Równinę Biłgorajską i Roztocze Zachodnie. Niedaleko przepływają dwie rzeki- Wieprz i Tanew po których w okresie letnim organizowane są spływy kajakowe. Znajdują się tu również kąpieliska nad zalewem np. w Biszczy czy w Krasnobrodzie, Stawy Echo oraz Szlaki Szumów, Zagroda Guciów jak również Kościół na wodzie w Zwierzyńcu.
Drewniany domek został wybudowany w 2018 roku otoczony lasami. W domu znajdują się dwa pokoje dwuosobowe i jeden trzyosobowy,miejsce wypoczynkowe w tym hamaki,salon z kuchnią, łazienka, parking, taras z kominkiem na grilla, oraz dostęp do TV. Domek jest przeznaczony dla 7 osób wykończony w drewnianym stylu.Zapraszamy osoby pragnące skorzystać ze spokojnego wypoczynku, nie wynajmujemy domku młodzieży na imprezy, wieczory kawalerskie/panieńskie itp.
W całym obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów jak i e-papierosów. Wczasowicze ponoszą pełna odpowiedzialność za rzeczy pozostawione na terenie obiektu. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za zagubione lub uszkodzone prywatne rzeczy wczasowiczów.Dokonując rezerwacji, potwierdzają Państwo zapoznanie się z całą treścią ogłoszenia, jak i akceptują jej postanowienia.
Dodatkowe informacje po numerem tel

  • Dostęp do kuchni
  • Dozwolone zwierzaki
  • Lodówka
  • Ogród
  • Parking
  • Telewizor
400.00 zł - 400.00 zł


Agroturystyka | Wieś

Lubelskie

Adres: Bukownica 55
Num. tel.: 600693618
Tel. kom.: 600693618

pokaż email...

ZACISZE LEŚNE-Domek do wynajecia! Noclegi! Weekend NA ROZTOCZU! ZACISZE LEŚNE-Domek do wynajecia! Noclegi! Weekend NA ROZTOCZU! ZACISZE LEŚNE-Domek do wynajecia! Noclegi! Weekend NA ROZTOCZU!

Formularz kontaktowy


captchaBack to top