Hiszpania – zapraszamy na prawdziwe Słońce!

Data dodania: 13-05-2021

Wyświetleń: 38 (unikalne: 25)


THE APARTMENT FOR YOU < BONITO TORREMAR APARTAMENTO / HISZPANIA – to więcej niż Wakacje!

COSTA BLANCA

Wakacyjny BONITO TORREMAR Apartament tuż przy plaży dla 2-osób.

Oferujemy szeroki wachlarz sezonowych cen, zapewniając naturalnie noclegi w najlepszych cenach!

CHECK-IN > Zapraszamy:               

1) >> Bezpośredni i najszybszy kontakt z nami po przez Booking.com  

dla krótkich-weekendowych lub tygodniowych terminów. Spójrz i Sprawdź sam! >> http://www.booking.com/Share-ichBe8    

2) >> Lub bezpośredni kontakt dla długookresowych terminów z szeroką informacją.

Proszę pytając podaj ref. > (REF: 7007 BONITO-DIRECTO)  >> E-Mail: Rentals@costainvest.com 

Zapraszamy wszystkich Serdecznie na wspaniały letni śródziemnomorski wypoczynek. Torrelamata / Torrevieja – La Mata Beach – Alicante.

Szanowni Państwo,

Gorące Lato, to idealny okres na prawdziwy urlop, na wspaniały wypoczynek w przepięknym krajobrazie, bo lato tu w Hiszpanii trwa prawie cały rok, to 340 słonecznych dni w roku a ponad, to piękne szerokie piaszczyste plaże, malownicze góry, wspaniały krajobraz gdzie, lazurowe morze styka się z błękitem nieba a romantyka i kultura żyje w promieniach słońca w temperamencie Flamenco a więc, jeśli naprawdę to wszystko pragniecie przeżyć, to bardzo serdecznie zapraszamy na indywidualne wakacje do nas do Torrevieja na plaże La Maty. Jednocześnie gwarantujemy Państwu przytulną atmosferę w miłych wnętrzach, jak i bezpieczeństwo z absolutną dyskrecją. Bonito Torremar Apartamento, to elegancki domicyl ze śródziemnomorskim charakterem i tradycyjną południową gościnnością.

Bonito Apartamento jest idealnym miejscem wakacyjnego wypoczynku, stworzonym dla osób szukających ucieczki od typowego hotelowego zgiełku stanowiąc ku temu doskonałą  alternatywę.

Ponad, to jest świetnym punktem wyjściowym w najciekawsze okolice wybrzeża, które urzekają swoim osobliwym pięknem zarówno słonecznym latem, jak i łagodną i ciepłą zimą!

 

UWAGA!

Oferujemy również urlop w tzw. SEZONIE ZIMOWYM, gdzie normalna temperatura dnia, to min. +17 do 21°C., gdyż u nas ciepło leży w naturze.

Atrakcyjny wynajem jesienno zimowy i wczesnowiosenny, który w hiszpańskim klimacie niejednokrotnie cieplejszy jest niż polskie lato a Costa Blanca, to od Państwa zaledwie 2 godziny lotu. A więc, już teraz zarezerwuj dogodny dla siebie termin w doskonałej cenie!

Elegancki Całoroczny Apartament - Serdecznie Państwa Zapraszamy.

THE APARTMENT FOR YOU < Ponieważ nasza cena jak i jakość jest przekonująca.

 

 Apartament | Morze

- Zagranica

Adres: Torrevieja - La Mata
URL: http://www.booking.com/Share-ichBe8

pokaż email...

Hiszpania – zapraszamy na prawdziwe Słońce! Hiszpania – zapraszamy na prawdziwe Słońce! Hiszpania – zapraszamy na prawdziwe Słońce!

Formularz kontaktowy


captchaBack to top