Majówkowa Promocja Wczasy w Chorwacji 9 nocy w cenie 7

Data dodania: 28-04-2022

Wyświetleń: 201 (unikalne: 134)


PROMOCJA 9 nocy w cenie 7 nocy !!
30.05-10.06.2022 - 1699 zł/os

Cena zawiera:
- 9 noclegów w pensjonacie w Drveniku w pokojach zgodnie z zamówieniem
- transport komfortowym autokarem (DVD, klimatyzacja, WC) z Będzina/Katowic
- wyżywienie HB: śniadania w formie bufetu, obiadokolacja złożona z 3 dań (zupa, drugie danie z surówką – do wyboru z dwóch propozycji, deser, do picia woda)
- opiekę rezydenta biura
- taksę klimatyczną
- klimatyzacje w pokojach
- 2 imprezy
- podatek VAT
- opłatę na TFG i TFP
- ubezpieczenie KL, NNW, CP i BP

Cena nie zawiera:

- dopłaty do pokoju jednoosobowego (50% ceny skierowania/os. dorosłą)
- wycieczek fakultatywnych (organizowane na miejscu dla osób chętnych, np. Medjugorie i Mostar, Dubrovnik, fishpicnic)
- serwisu plażowego (leżaki/parasole)

Riwiera Makarska to miejsce, z którego Chorwacja słynie. Właśnie tam, w południowej części Riwiery Makarskiej znajdziemy urocze miasteczko turystyczne o nazwie Drvenik., które jest idealnym miejscem na wakacje. Drvenik ulokowany pomiędzy dwoma zatokami, Donje Vala i Gornaja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo, gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób. Przepiękne leśne zatoki ze źródełkami pitnej wody i żwirowo-skaliste plaże dodają Drvenikowi szczególnego uroku. W Drveniku znajduje się promowa przystań do Sućuraj na wyspie Hvar . To miejsce jest doskonałym wyborem na spokojne wakacje.

Opis pensjonatu: położony jest ok. 250m od kamienisto-żwirowej plaży. Pokoje 2–4 osobowe z łazienką i balkonem. Każdy pokój ma łóżko małżeńskie oraz w pokojach 3-4 os. znajduje się rozkładana sofa (jako dostawka), wyposażone w stoliki nocne/toaletkę, szafę na ubrania, ręczniki oraz klimatyzację. Lodówka i czajnik do dyspozycji na korytarzu. Na parterze pensjonatu znajduje się recepcja, sala restauracyjna oraz taras ze stolikami przed wejściem do budynku.

Udogodnienia: Na terenie obiektu goście mają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, w budynku jest winda.

Uwagi organizatora: Pensjonat rodzinny bez standaryzacji gwiazdkowej.

Część pokoi w pensjonacie posiada widok boczny oraz centralny na morze. Pokoje z widokiem bocznym oraz centralnym na morze są przydzielane na zasadzie loterii. Dopłata za gwarancję pokoju z widokiem bocznym na morze wynosi 100 zł/pokój.

Wyjazd na wczasy w pierwszym dniu danego turnusu ok. godziny 17:00-20:00, nocny przejazd do Chorwacji. Przyjazd do Drvenika. Zakwaterowanie w pensjonacie od godz. 14:00.
Wykwaterowanie z pensjonatu do godz. 10:00 w przedostatnim dniu turnusu. Wyjazd z Drvenika w drogę powrotną do Polski w godzinach popołudniowych lub wieczornych – dokładną informację przekazuje pracownik biura na wyjeździe.

  • Internet WiFi
  • Klimatyzacja
  • Lodówka
  • Pokoje z własnymi łazienkami
  • Wyżywienie na miejscu
Pokoje 2,3,4 osobowe cena za 1 osobę1699.00 zł - 1699.00 zł


Pensjonat | Morze

- Zagranica

Adres: Chorwacja - Drvenik
Tel. kom.: 733897483

pokaż email...

Majówkowa Promocja Wczasy w Chorwacji 9 nocy w cenie 7 Majówkowa Promocja Wczasy w Chorwacji 9 nocy w cenie 7 Majówkowa Promocja Wczasy w Chorwacji 9 nocy w cenie 7Formularz kontaktowy


captchaBack to top