Chata"na Końcu" Świata

Data dodania: 26-03-2018

Wyświetleń: 339 (unikalne: 190)


  Chata “na Końcu” Świata zaprasza !  

CHATA "NA KOŃCU" ŚWIATA·8 GRUDNIA 2017

Jeżeli chcesz wypocząć w cichej okolicy z dala od pracy, wielkiego miasta czy też po prostu zrelaksować się w miejscu, gdzie słychać tylko szum płynącej nieopodal rzeki oraz szelest lasu oddzielającego Cię od wszystkich problemów to jest to miejsce właśnie dla Ciebie ! Chata "na Końcu" Świata znajduje się u stóp najwyższej góry beskidu wyspowego - Mogielicy (1170m).

Bez problemu dotrzesz stąd na szczyt bezpośrednim szlakiem spod samego budynku. W pobliżu także liczne trasy rowerowe i narciarskie wokół góry oraz możliwość wynajęcia sprzętu. Miejsce to słynie także ze świetnych warunków na grzybobranie.

Mamy do dyspozycji 5 pokoi trzyosobowych z łazienkami oraz jeden apartament dwuosobowy, także z łazienką. W każdym z nich możesz zaznać czystego górskiego powietrza wychodząc na balkon, skorzystać z internetu, czy też obejrzeć telewizję.

Posiadamy także dużą salę, która jest dobrym miejscem np do świętowania przeróżnych uroczystości (jubileusze, chrzciny, komunie, konferencje oraz inne imprezy okolicznościowe). Jest wyposażona w szwedzki stół, kominek, komplet wypoczynkowy wraz z dużym telewizorem, na którym można przeprowadzić prezentację, czy też do powszechnego użytku dla gości Chaty. Serdecznie zapraszamy !

  • Internet WiFi
  • Ogród
  • Parking
  • Pokoje z własnymi łazienkami
  • Telewizor
pokój standard 3-os z łazienką50.00 zł - 150.00 zł
pokój apartament z łazienką 2-os z możliwością rozł. dostawki150.00 zł - 170.00 zł


Agroturystyka | Góry

Małopolskie

Adres: Słopnice 1578, 34-615 Słopnice
URL: http://chatanakoncuswiata.com
Num. tel.: 184731767
Tel. kom.: 885 429 076

pokaż email...

Chata Chata Chata

Formularz kontaktowy


captchaBack to top