Rafting Pieniny, Szczawnica, Zakopane - Fun Time

Data dodania: 29-05-2018

Wyświetleń: 169 (unikalne: 103)


Lubisz aktywnie spędzać swój wolny czas łącząc go z relaksem i odpoczynkiem z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Fun Time to jeden z liderów wśród firm organizujących niezapomniane spływy pontonowe po Dunajcu. Oferta kierowana jest do osób prywatnych, firm oraz innych grup zorganizowanych. Rafting Dunajcem to najsłynniejsza i największa atrakcja turystyczna Pienin, popularna w całym kraju. Specyficzna topologia wodna, zakręty, rozwidlenia i zróżnicowany nurt fal gwarantują niesamowite przeżycia oraz świetną zabawę. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa wykwalifikowany sternik, który oprócz zapewnienia miłych chwil opowiada historię regionu oraz mijanych atrakcji. Rafting przełomem Dunajca ze względu na lokalizację jest szczególnie atrakcyjny i wyjątkowy. Na trasie spływu można podziwiać piękne krajobrazy Pienińskiego Parku Narodowego, skaliste góry oraz różne gatunki fauny i flory, których nie można zobaczyć w innym miejscu.

 

Rafting organizowany przez Fun Time odbywa się na atestowanych pontonach WATS oraz ROB-FIN, których stan techniczny zawsze sprawdzany jest przed wyprawą. Plan oraz poziom zaawansowania spływu dostosowywane są indywidualnie do potrzeb i oczekiwań całej grupy, a trasa rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych i kończy w Szczawnicy.

 

Na spływy pontonowe mogą zapisać się pojedyncze osoby, Fun Time kompletuje grupy. W zależności od potrzeb mogą Państwo zarezerwować 1 z 3 dostępnych pakietów w atrakcyjnych cenach i z mnóstwem udogodnień. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na:

  • kaski, pagaje i kamizelki,
  • opakowania hermetyczne na elektronikę,
  • pełną opiekę doświadczonego sternika,
  • informację krajoznawczą,
  • darmowy parking na przystani początkowej,
  • przebieralnię po spływie,
  • mnóstwo innych udogodnień.

 

Zapraszamy na rafting Dunajcem turystów z całego kraju, a w szczególności przybywających na Podhale, do Zakopanego, Szczawnicy i Sromowców Niżnych.

 Impreza turystyczna | Góry

Małopolskie

Adres: ul.Pienińska 1
URL: http://www.fun-time.pl/pl/13/rafting-dunajec
Num. tel.: 608 80 60 30

pokaż email...

Rafting Pieniny, Szczawnica, Zakopane - Fun Time Rafting Pieniny, Szczawnica, Zakopane - Fun Time Rafting Pieniny, Szczawnica, Zakopane - Fun Time

Formularz kontaktowy


captchaBack to top