Agroturystyka Leśne Oko

Data dodania: 12-06-2018

Wyświetleń: 195 (unikalne: 105)


Agroturystyka. Na Pogórzu Dynowskim, w Ziemi Sanockiej, u bramy Bieszczad, nad doliną Sanu i malowniczymi stawami.
Leśne Oko to stara, wiejska chałupka z "Kozińcem", dwoma kotami, czterema kurami i z parą gospodarzy którzy uciekli z miasta w dzicz:), przycupnięta na magicznym pagórku 400 m powyżej skraju wsi, otulona lasem, z widokiem na dolinę meandrującego Sanu.
Nasza chatka służy strudzonym Wędrowcom noclegiem, domową kuchnią, swojskimi produktami, ciepłym klimatem, i jak przystało na prawdziwą agroturystykę, wspólnym obcowaniem w codziennych zajęciach naszego domostwa oraz atrakcjami o zabarwieniu ludowym. 
Nie pociąga nas idealność, w naszej chałupce nie znajdziesz luksusowych wygód, cenimy skromne życie i dążymy do rozwoju bogactwa duchowego:). Będąc miłośnikami kultur etnicznych staramy się w jak największym stopniu zachować autentyczność tego miejsca, prostotę zatopioną w starych sprzętach, jego pierwotną nieidealność, pokorę, pokój i pogodę ducha jakie cechowały naszych dziadów, pradziadów, ludzi plonów. Znajdziesz u nas w zamian czas na wspólną rozmowę, zapomnienie, odpoczynek, niecodzienne życie i doładowanie bateryjek. 
Na naszą górkę docieramy pieszo, leśną ścieżką, przy sprzyjających warunkach istnieje możliwość wjazdu terenówką. Auto pozostawiamy na dole, u ostatniego naszego sąsiada.
Preferujemy kuchnię wegetariańską z różnych stron świata. Serwujemy świeże mleko z Koziej Zagrody.
Dla małych, jak również dorosłych :) "Czarnych Stóp" organizujemy gry i zabawy w terenie, przebierańce, zajęcia survivalowe i wiele ciekawych atrakcji. 
Jesteśmy nastawieni na: spontaniczność, kreatywność, otwarcie na Drugiego, dobrą zabawę która uczy, szacunek dla wszystkich istot żywych i całej natury, wolność, równość, braterstwo:). 
Kochamy i otaczamy troską zwierzęta, możecie więc zabrać do nas swoich "braci mniejszych" pod warunkiem, że nie zamordują naszych kotów i licznych stworów leśnych podchodzących pod dom :).
Co jeszcze warto zabrać do nas: dużo dobrego humoru, ciekawe pomysły, gitarę lub inną bałałajkę :), gumowce, ulubioną książkę (naszych też nie zabraknie).
Czego nie warto zabierać: tabletów i innych tworów zakłócających odbiór rzeczywistości, dlaczego? wyjdź na łąki, wejdź do lasu, otwórz szeroko oczy, zobaczysz, życie jest piękne w realu!!! :) 

  • Dostęp do kuchni
  • Dozwolone zwierzaki
  • Internet WiFi
  • Komputer z Internetem
  • Lodówka
  • Ogród
  • Wyżywienie na miejscu
Pokój Dobrego Wędrowca-30.00 zł - 35.00 zł
Izba Ludzi Plonów30.00 zł - 35.00 zł
Zaścianek30.00 zł - 35.00 zł


Agroturystyka | Góry

Podkarpackie

Adres: Obarzym, 51
URL: https://www.facebook.com/razkozie
Num. tel.: 530441144
Tel. kom.: 530441144

pokaż email...

Agroturystyka Leśne Oko Agroturystyka Leśne Oko Agroturystyka Leśne Oko

Formularz kontaktowy


captchaBack to top