Obozy zimowe dla dzieci młodzieży

Data dodania: 18-09-2018

Wyświetleń: 171 (unikalne: 108)


Czy już pora, aby zaplanować dzieciom wyjazd na obozy zimowe? Naszym zdaniem – tak. Dlatego już teraz przygotowaliśmy liczne propozycje wyjazdowe na nadchodzące ferie zimowe. Czas zimy to czas zabawy na śniegu, lodowisku lub stokach narciarskich, na który rok rocznie królują tysiące narciarzy i snowboardzistów. Nie każdy ma jednak możliwość indywidualnego wyjazdu na ferie zimowe, zwłaszcza zaś dzieci i młodzież, dlatego też proponujemy dla nich już teraz wiele zróżnicowanych wyjazdów tematycznych na obozy zimowe pod opieką sprawdzonej kadry pedagogicznej i instruktorskiej.

Organizowane przez nas obozy zimowe odbywają się w typowych miastach turystycznych jak Zakopane, Białka Tatrzańska, Poronin lub niezawodny i Szczyrk, gdzie młodzież ma możliwość pojeżdżenia na nartach, desce, zorganizowania kuligu saneczkowego, wyjścia na lodowisko, a nawet spróbowania swoich sił na małych skoczniach narciarskich. Nasze obozy zimowe pozwalają młodzieży na rozwijanie swoich talentów sportowych w zakresie dyscyplin rozgrywanych na śniegu. Młodzież może ćwiczyć zarówno free style jak i uczyć się narciarstwa klasycznego pod okiem naszej doświadczonej kadry instruktorskiej.

Nasze obozy zimowe kierowane są głównie do dzieci w wieku szkolnym, posiadamy również szereg ofert dla młodzieży, zainteresowanych na przykład nauką jazdy na snowboardzie. Na szczególną uwagę ze strony rodziców zasługują wyjazdy zimowe, w czasie których oferujemy takie atrakcje jak sanki z kuligiem, jazdę na łyżwach czy długie wycieczki po górskich szlakach, oczywiście odpowiednio dostosowanych do kondycji dzieci. Nasza kadra opiekunów posiada dodatkowo ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, co pozwala jej doskonale zorganizować im czas i zapewnić odpowiednią dawkę zabawy, aby się nigdy nie nudziły. W przypadku starszych uczestników zimowisk proponujemy między innymi profesjonalne obozy narciarskie oraz snowboardowe.Impreza turystyczna | Góry

Małopolskie

URL: https://www.zimowiska.com
Tel. kom.: 227850101

pokaż email...

Obozy zimowe dla dzieci młodzieżyFormularz kontaktowy


captchaBack to top