Przystań Wenecka - ośrodek wypoczynkowy

Data dodania: 07-05-2019

Wyświetleń: 182 (unikalne: 134)


Przystań Wenecka - ośrodek wypoczynkowy położony w miejscowości Wenecja, w powiecie żnińskim. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Pałuk - regionie pełnym urokliwych miejsc, słynnych zabytków oraz niezliczonej ilości atrakcji turystycznych. Tylko 6 km dzieli nas od Rezerwatu Archeologicznego w Biskupinie, 3 km od Muzeum Kolejki Wąskotorowej i zaledwie kilka kroków od peronu Żnińskiej Ciuchci. Realizując pasję kierujemy ofertę do wszystkich tych, którzy marzą o przeżyciu ekstremalnej przygody! Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa grup zorganizowanych, które zapraszamy na: wycieczki, zielone szkoły, kolonie, obozy sportowe, warsztaty dydaktyczne, zimowiska..., a także eventy, imprezy i pikniki firmowe, spotkania integracyjne, zloty, imprezy tematyczne itp.   Do dyspozycji naszych gości oddajemy ponad 100 miejsc noclegowych na dwóch kondygnacjach całorocznego budynku murowanego. Oferujemy głównie pokoje typu studio, w skład których wchodzą:
- dwie sypialnie (każda z łóżkiem pojedynczym oraz piętrowym),
- osobna toaleta,
- osobna łazienka z prysznicem,
- przedpokój z szafami garderobianymi,
- balkon.
Taki typ pokoju mieści do 6 osób.
Posiadamy także 7 pokoi pojedynczych, które składają się z 1 sypialni (łóżko pojedyncze oraz piętrowe), łazienki z WC, przedpokoju z szafami garderobianymi oraz balkonu.
Pokój mieści do 3 osób. Osoby dorosłe kwaterowane są na łóżkach pojedynczych oraz pełnowymiarowych dolnych spaniach łóżek piętrowych lub według własnych sugestii.   Nasze 12 hektarów przygody to idealne miejsce na aktywne spędzenie czasu poprzez sport i zabawę zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i grup zorganizowanych. Przybyłym gościom oferujemy doskonałe zaplecze sportowo-rekreacyjne, które stwarza wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Szczyt legendarnej góry, półwysep wcinający się w taflę jeziora, a także piaszczysta plaża z kąpieliskiem, stwarzają nieskończenie wiele pomysłów zagospodarowania czasu wolnego poprzez gry terenowe czy sporty wodne. Posiadamy: - piaszczystą plażę z kąpieliskiem i pomostami,
- sprawnościową ściankę wspinaczkową,
- fascynujący tor przeszkód,
- pełnowymiarowe boisko piłkarskie,
- boiska do siatkówki klasycznej oraz plażowej - idealne do emocjonujących rozgrywek,
- rozrywkową scenę plenerową,
- pole namiotowe na ciepłe, letnie noce. Na terenie obiektu dostępne są także sale: dydaktyczno-rozrywkowe, restauracyjne, kinowa, dyskotekowa i bilardowa.   Zabierzemy Cię w świat inspiracji, historii i magii, gdzie wspólnie odkryjemy nowe pasje! WYCIECZKI - wiemy co warto zobaczyć! W oparciu o znajomość atrakcji turystycznych regionu przygotowujemy indywidualne programy pobytu dla grup według potrzeb oraz możliwości finansowych, dodatkowo bezpłatnie zajmujemy się całą rezerwacją biletów wstępu i usług przewodnickich. ZIELONE SZKOŁY - gwarantujemy połączenie nauki z dobrą zabawą poprzez twórcze i aktywne zdobywanie wiedzy w bezpośrednim kontakcie z przyrodą i historią Szlaku Piastowskiego. ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE - nasi animatorzy dobrze wiedzą, jak ciekawie zagospodarować wolny czas. Posiadamy bogatą ofertę zajęć historycznych, edukacyjnych, artystycznych i sportowych, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym małym odkrywcom. KOLONIE/OBOZY SPORTOWE - w pełni wykorzystując atuty naszego ośrodka pragniemy zaproponować wakacje z przygodą, czyli letnie szaleństwa dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy przeżycie wyjątkowych chwil poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą, zapewniamy odkrywanie nowych pasji, rozwijanie zainteresowań oraz adrenalinę w rywalizacjach sportowych. Wyjedziesz stąd z uśmiechem na twarzy i głową pełną fantastycznych wspomnień!   Cennik usług noclegowych oraz gastronomicznych, świadczonych przez Przystań Wenecką, różni się w przypadku grup szkolnych, zorganizowanych grup osób dorosłych oraz rodzin (pobytów indywidualnych). Informację o aktualnie obowiązujących cenach uzyskać można telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.  
  • Dozwolone zwierzaki
  • Internet WiFi
  • Parking
  • Pokoje z własnymi łazienkami
  • Wyżywienie na miejscu
Studio25.00 zł - 40.00 zł
Pokój 3-osobowy25.00 zł - 40.00 zł


Ośrodek wypoczynkowy | Jeziora

Kujawsko-pomorskie

Adres: Wenecja 12
URL: http://www.przystanwenecka.pl
Num. tel.: 52 30 31 110

pokaż email...

Przystań Wenecka - ośrodek wypoczynkowy Przystań Wenecka - ośrodek wypoczynkowy Przystań Wenecka - ośrodek wypoczynkowy

Formularz kontaktowy


captchaBack to top