Gospodarstwo Agroturystyczne Ludomirowo

Data dodania: 07-07-2019

Wyświetleń: 331 (unikalne: 214)


 

Dom „Ludomirowo” do wynajęcia przez cały rok na pobyt wypoczynkowy - weekendy, pobyty na dowolną ilość dni, wakacje, imprezy, biwaki, pobyty młodzieży pod namiotami (Miejsce na ustawienie namiotów do 50 osób - Gospodarstwo Ludomirowo posiada dokumenty wymagane przez Kuratorium Oświaty od organizatorów kolonii).

Dom ma cztery pokoje, jest otoczony paroma hektarami parku, lasu i łąk, dwa kilometry za wsią Zalesie na Wzgórzach Sokólskich (gmina Sidra, niedaleko Sokółki). Cisza, spokój, natura, sąsiedzi daleko. Piękne ciche miejsce sprzyjające skupieniu, rozmyślaniom, twórczości, pobytowi we dwoje. Jest to również wspaniałe miejsce na wypoczynek dla jednej lub dwóch rodzin lub grupy przyjaciół. Także na pobyt grup młodzieży (kolonie), grup integracyjnych z pracy, na plener artystyczny - dla rzeźbiarzy, malarzy, muzyków, dla osób lubiących aktywny wypoczynek - bieganie, jazda na rowerze.

Idealne miejsce na nocleg dla rowerzystów!

Na słupie obok domu mieszkają bociany w gnieździe na specjalnej platformie (przylatują zazwyczaj w połowie kwietnia). Rozległe trawniki do wypoczynku i zabaw, miejsce na ognisko. Huśtawki. Kilka rowerów do dyspozycji turystów.

Można przyjechać ze zwierzętami.

Pole biwakowe dla 50 osób.

Biały domek obok dużego domu jest wyposażony w łazienkę, WC i kuchnię - dla osób mieszkających na polu biwakowym.

W domu są cztery pokoje, w tym dwa duże w lewym skrzydle domu. Są dwie łazienki. Kuchnia ogólnodostępna. Powierzchnia domu - 100 m2. Jest centralne ogrzewanie, woda z wodociągu gminnego, ciepła woda, kuchnia gazowa, pralka automatyczna, TV. Poza tym piec kaflowy i kuchnia kaflowa na drewno. Można wynająć lewe skrzydło domu, apartament w prawym skrzydle domu (dwa połączone pokoje z osobną łazienką) lub pojedynczy pokój. Wokół Ludomirowa są piękne krajobrazy, żwirowe drogi świetne dla rowerzystów, w lasach grzyby, w odległym o 6 km zalewie dużo ryb, w Sidrze basen kąpielowy, sklepy (Lewiatan). Ciekawa architektura wsi, piękne kościoły, cerkwie, meczet w Bohonikach koło Sokółki. Małe zaludnienie, gościnni, przyjaźni ludzie. W zimie doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa biegowego (pofałdowany teren, zazwyczaj dużo śniegu). Odległości: Sidra - 6 km. Kuźnica - 13 km. Sokółka - 22 km. Dąbrowa Białostocka - 23 km. Grodno - 27 km. Augustów - 70 km. Białystok - 65 km. Warszawa - 240 km.

W tym roku do Grodna można pojechać przez Kuźnicę Białostocką bez wizy, trzeba tylko załatwić formalności (ubezpieczenie) przez internet. Ludomirowo jest dobrym przystankiem przed taką wyprawą.

Ceny: Miejsce w pokoju – 30 zł za dobę. Apartament (dwa pokoje z łazienką) - 80 zł za 2 osoby, 100 zł za 3 osoby. Rozbicie namiotu z używalnością łazienki i kuchni - 10 zł od osoby. Cały dom – cena do uzgodnienia. Po sezonie od 10 września możliwe zniżki.

Adres: 16-124 Sidra, wieś Zalesie 36. Jan Piasecki.

Współrzędne geograficzne – GPS: N53° 55 05,39 E23° 52 29.89

  • Dostęp do kuchni
  • Dozwolone zwierzaki
  • Internet WiFi
  • Lodówka
  • Ogród
  • Parking
  • Pokoje z własnymi łazienkami
  • Telewizor
Apartament70.00 zł - 100.00 zł
miejsce w pokoju30.00 zł - 30.00 zł
miejsce na polu biwakowym10.00 zł - 10.00 zł


Agroturystyka | Wieś

Podlaskie

Adres: 16-124 Zalesie 36
URL: http://www.ludomirowo.tourism.pl
Num. tel.: +48 724663306
Tel. kom.: +48 724663306

pokaż email...

Gospodarstwo Agroturystyczne Ludomirowo Gospodarstwo Agroturystyczne Ludomirowo

Formularz kontaktowy


captchaBack to top