Wróblówka

Data dodania: 15-07-2019

Wyświetleń: 688 (unikalne: 368)


„Wróblówka” – wypoczynek na prawdziwej wsi 

Czy naprawdę chcesz odpocząć i odpuścić sobie stres?

Jest na to sposób. Przyjedź na wieś. Ale nie taką 10km od stolicy tylko 200km i to na wschód... Spokojnie…, nawigacja wie, gdzie leży wieś Laski w powiecie parczewskim, bo Tu Cię zapraszam.

Po co tam jechać? To zależy jakie masz potrzeby.

Jeśli lubisz ciepłą, błękitną wodę i +40^C w cieniu, to zdecydowanie nie w naszą stronę. Ale jeśli lubisz spacery wśród kipiących zielenią lasów, kilkukilometrowe kładki drewniane pośród jezior, wszelkiego kalibru ścieżki przyrodnicze to jest miejsce dla Ciebie. A może bliskość zwierząt leśnych i polnych jest Ci potrzebna? Spotkasz je na swej drodze. A co jeśli nie lubię łazić po lasach? Nic straconego, w promieniu 30km znajduje się kilkanaście jezior, z plażami, parkami wodnymi, parkami linowymi, basen kryty, zabytkowe budowle, spływy kajakowe, jazda konna, kino, kryty plac zabaw, strzelnice, miejsce do wędkowania, muzea, restauracje, produkty regionalne, jarmarki, warsztaty, gry terenowe, potańcówki w stodole, wiejskie SPA, przejazdy bryczką, saniami w okresie zimowym… i czego dusza zapragnie.

Oferujemy:

- wynajem domu całorocznego, 6 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych wyposażonych w pościel i ręczniki. Do dyspozycji gości jest salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt AGD, małe AGD, RTV oraz łazienka, altana, grill, piaskownica, hamak, huśtawka.

- przejazdy zaprzęgiem konnym- bryczką, w sezonie zimowym saniami

- organizacja ognisk, biesiad

Kontakt: 509-680-603, #wroblowka_domek#

wroblewska_agnieszka@o2.pl

Laski 141, 21-200 Parczew

  • Dostęp do kuchni
  • Dozwolone zwierzaki
  • Lodówka
  • Parking
  • Telewizor
60.00 zł - 250.00 zł


Agroturystyka | Wieś

Lubelskie

Adres: laski
Num. tel.: 509680603
Tel. kom.: 509680603

pokaż email...

Wróblówka Wróblówka Wróblówka

Formularz kontaktowy


captchaBack to top