Trzydniowa wycieczka + city break w Wilnie

Data dodania: 31-07-2019

Wyświetleń: 24 (unikalne: 15)


TRZYDNIOWA WYCIECZKA + CITY BREAK W WILNIE

6 - 8.09.2019 r.
Wilno to urokliwe miasto, w którym wielowiekowa historia pozostawiła ślad w postaci zachwycających budowli o różnorodnych stylach architektonicznych, począwszy od późnego gotyku aż po klasycyzm. Wileńska starówka jest największą i najpiękniejszą w Europie Środkowo - Wschodniej. Jej urok został doceniony i wpisano ją na listę światowego dziedzictwa UNESCO. 
Biuro Turystyczne Great Tours przedstawia program trzydniowej wycieczki, która rozpocznie się od zwiedzania Łomży - malowniczo położonej w Dolinie Narwi, gdzie niegdyś przechodził Carski Trakt. Pierwszy dzień to również spacer ulicami stolicy Podlasia - Białegostoku, znanego z Wersalu Północy. 
Kolejny dzień to city break w Wilnie, które jest silnie związane historycznie z Polską. Poznanie tego magicznego miejsca o wyjątkowym klimacie i bogatą, wielokulturową historią pozostawia po sobie wiele niezapomnianych emocji. W tym dniu zaplanowano również przejazd do Trok, słynących z pięknego zamku, malowniczo usytuowanego na wyspie. 
Ostatniego dnia zabierzemy Państwa do Augustowa, znajdującego się na popularnym szlaku Via Baltica. To miasto, które zachwyca malowniczym położeniem wśród licznych jezior i lasów Puszczy Augustowskiej z wieloma ciekawymi zabytkami. Podróż zakończy się rejsem Szlakiem Papieskim. Impreza turystyczna | Miasto

Podlaskie

URL: http://www.biuro-turystyczne.com
Num. tel.: 505602998
Tel. kom.: 505602998

pokaż email...

Trzydniowa wycieczka + city break w Wilnie Trzydniowa wycieczka + city break w Wilnie Trzydniowa wycieczka + city break w Wilnie

Formularz kontaktowy


captchaBack to top