Baza Noclegowa Gminnego Ośrodka Kultury w Koszarawie

Data dodania: 30-09-2019

Wyświetleń: 238 (unikalne: 171)


   Październikowa promocja!

Nocleg-20 zł od osoby za dobę! Przy zakwaterowaniu na minimum 3 doby.

 

Szanowni Państwo,

 Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę Gminnego Ośrodka Kultury w Koszarawie, malowniczej miejscowości położonej na styku Beskidu Makowskiego i Żywieckiego.
Naszym atutem jest atrakcyjna lokalizacja z przepięknymi widokami, liczne szlaki turystyczne oraz dogodny dojazd.  Ośrodek dysponuje bogatym zapleczem lokalowym z bazą noclegową na 70 osób oraz własnym zapleczem kuchennym. Stwarza to doskonałe możliwości organizowania imprez, szkoleń, kolonii, plenerów dla zorganizowanych grup, ale chętnie odwiedzają nas także goście indywidualni.

Nasze zaplecze lokalowe to:
BAZA NOCLEGOWA - 70 MIEJSC : 
5 pokoi 3 osobowych 
2 pokoje 2 osobowe 
9 pokoi 4 osobowych ( 5 pokoi z łazienką)
3 pokoje 5 osobowe (1 pokój z łazienką)
-pokój z łazienką – 35zł/os
-pokój z łazienką ogólnodostępną – 30 zł/os
-sala bankietowa z zapleczem kuchennym
-sala sportowa
Na zewnątrz dysponujemy:
-małą siłownią, 
-małym amfiteatrem i pasem zieleni, 
-miejscem na ognisko, parkingiem,

Całość terenu jest ogrodzona. Możliwość rozstawienia namiotów dla gastronomii,  na bankiety itp.  Z pokoi rozpościerają się piękne widoki na okolicę.  
Na terenie obiektu dostępne jest WI-FI, a także projektor z ekranem i sprzęt nagłośnieniowy, stół do ping-ponga, piłkarzyki, gry planszowe. 


Koszarawa to niewielka wieś w powiecie żywieckim.
 Z jednej strony sąsiaduje z Suchą Beskidzką (ok.16 km), w której znajduje się świeżo odrestaurowany zamek zwany Małym Wawelem, a także słynna Karczma  „Rzym”. 
 Z drugiej strony - z Jeleśnią (ok. 10km), przez którą dojechać można do Żywca (ok. 20km). Jego największą atrakcją jest Browar Żywiec wraz z Muzeum Browaru, Pałac Habsburgów       z pięknym parkiem, jezioro Żywieckie z górą Żar, na szczycie której znajduje się zbiornik wodny, a także centrum paralotniarstwa i szybownictwa. 
 Zimą amatorzy sportów zimowych mogą skorzystać z kilku wyciągów narciarskich, znajdujących się w Korbielowie (ok 20km), lub wybrać się na Słowację.

Z Koszarawy można także dotrzeć szlakiem na Babią Górę, Pilsko, czy Jałowiec. Gmina położona jest z dala od miast, ale to właśnie ta ustronność stanowi o jej wyjątkowym charakterze. 
Nasz ośrodek jest organizatorem licznych imprez kulturalnych, artystycznych, sportowych  i rekreacyjnych między innymi „Dni Koszarawy”.  Jako Gminny Ośrodek Kultury realizujemy cele statutowe, kultywując oraz przekazując i ucząc tradycji młodsze pokolenia, a także prezentując te tradycje i obyczaje turystom.
Na Państwa życzenie przygotujemy wycenę uwzględniającą indywidualne potrzeby.  Dla grup zorganizowanych przewidujemy atrakcyjne rabaty.
GOK Koszarawa zaprasza!

 

  • Internet WiFi
  • Klimatyzacja
  • Lodówka
  • Ogród
  • Parking
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Pokoje z własnymi łazienkami
  • Wyżywienie na miejscu
Pokoje 4-5 osobowe z łazienką - 6 pokoi35.00 zł - 35.00 zł
Pokoje 2-5 osobowe bez łazienki (łazienki ogólnodostępne) - 13 pokoi30.00 zł - 30.00 zł


Pokoje gościnne | Góry

Śląskie

Adres: 34-332 Koszarawa 133
Num. tel.: 033-86 393 72
Tel. kom.: 605298637

pokaż email...

Baza Noclegowa Gminnego Ośrodka Kultury w Koszarawie Baza Noclegowa Gminnego Ośrodka Kultury w Koszarawie Baza Noclegowa Gminnego Ośrodka Kultury w Koszarawie

Formularz kontaktowy


captchaBack to top