Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz wyrażenie
Kategorie
Losowe ogłoszenie


Informacje
Ostatnio dodane ogłoszenia
Kategoria: Biura podróży

Wczasy na jachcie. Grecja all inclusive.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się gdzie w tym roku spędzisz urlop, zapraszamy na wypoczynek pod żaglami w Grecji. Oferujemy pobyt na jachcie w komfortowych warunkach, piękne widoki, grecką kuchnię i mnóstwo wrażeń. Nie wymagamy żadnego doświadczenia żeglarskiego, wszystko Ci pokażemy ( jeżeli będziesz chciała/chciał).
Zakwaterowanie w dwuosobowych kabinach, każda z własną łazienką a o Twoje bezpieczeństwo i wypoczynek zadba kapitan i hostessa/steward.
Proponujemy spokojną żeglugę pomiędzy wyspami, postoje w magicznych zatoczkach z krystaliczną wodą, zwiedzanie uroczych miasteczek, smakowanie wspaniałej greckiej kuchni w lokalnych tawernach, lub wieczorny grill na plaży i wiele, wiele więcej.
Również posiłki przygotowywane na jachcie nie ustępują niczym tym z restauracji, zwłaszcza jeżeli chodzi o ośmiornicę, lub jagnięcinę ( taka jest opinia załóg :) . Przygotowujemy je z lokalnych, świeżych produktów ( warzywa, owoce, mięso, ryby i owoce morza ).
Organizujemy również rejsy dla rodzin z dziećmi z dostosowanym do takiego pobytu programem( np. : przebieranie i zabawa w piratów, dużo zabaw na plaży i w wodzie itp.)
Zapraszamy do kontaktu, nie krępuj się zapytać o szczegóły. Chętnie i najszybciej jak to możliwe odpowiemy na każde pytanie.
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
ROBERT Lasik
e-mail: info@sunyachts.eu
tel. 570369270
woj. dolnośląskie

Ogłoszenie dodane dnia: 17-05-2017
Aktywne do dnia: 17-05-2037
Odwiedzono: 100 razy
Turystyka i wypoczynek © Serwis ogłoszeniowy 2018 | PA